همایش جهش فروش

راه اندازی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی

امروزه با گسترش فضای مجازی، اینترنت و فناوری های نوین، ادبیات کسب و کار و فرهنگ خرید و مصرف در سراسر جهان منجمله ایران، دچار تغییرات اساسی شده است. اگر تا دیروز حضور شرکت ها و سازمان ها در فضای مجازی اعم از داشتن وب سایت یا کاربری در رسانه های اجتماعی، امری فانتزی محسوب می شد امروزه به یک ضرورت انکار ناپذیر تبدیل شده است. در این راستا شرکت ها و کسب و کارها باید برای بقای خود در بازار، توسعه استفاده از فناوری ها و فناوری اطلاعات را به هر نحو ممکنه در دستور کار خود قرار دهند. امروزه کمتر مشتری است که قبل از خرید کالا یا خدمت مورد نیاز خود سری به موتور جستجوی گوگل نزند. همچنان که به جلو حرکت می کنیم، موفقیت شرکت ها و کسب و کارها در فروش کالاها و خدمات خود، بدون حضور موثر و فعال در اینترنت میسر نمی باشد و هر گونه جهشی در فروش بدون استفاده از فناوری عملا ناممکن است.

در این راستا و در جهت رسالت ها و اهداف گروه تحقیقات مارکتینگ دکتر حدادیان مبنی بر توسعه تجارت و بازاریابی مبتنی بر دانش، فناوری و ارتقاء فرهنگ کسب و کار مجازی، این گروه با همکاری موسسه خورشید حکمت پارس اقدام به برگزاری اولین همایش «جهش فروش: راه اندازی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی» نموده است که در تاریخ 30 شهریور ماه سال 1401 در محل سالن همایش های بین المللی برج سپید(شهدای سلامت) دانشگاه علوم پزشکی مشهد و با حضور بیش از 900 نفر از میهمانان، سخنرانان مطرح، بنیانگذاران و صاحبان برندهای معتبر و کسب و کارهای موفق برگزار خواهد شد.

از آنجایی که «رشد تجاری کسب و کارهای اینترنتی»، «آنلاین سازی کسب و کارهای سنتی»، «بازاریابی استارت آپ ها و محصولات دانش بنیان»، «مدیریت مالی و سرمایه گذاری خطر پذیر در کسب و کارها»، «بازاریابی رسانه های اجتماعی»، و «برندسازی و بازاریابی دیجیتال» از مهم ترین موضوعات این همایش می باشند لذا شرکت در این همایش به کلیه علاقمندان، مدیران، بنیانگذاران، فعالان اقتصادی و کسب و کار که قصد دارند کسب و کار و تجارت خود را در فضاهای نوین، رشد و پیشرفت دهند توصیه می شود.